Certyfikaty i testy

TEST TRWAŁOŚCI I JAKOŚCI WÓZKÓW ECLISSE
Według normy UNI EN 1527 wózki do kasety Eclisse objęte są gwarancją jakości do 100.000 cykli jezdnych (otwarcia i zamknięcia). Ponadto według normy UNI EN 1670 wózki Eclisse otrzymały maksymalną ocenę (4pkt.) wytrzymałości na korozję ( w skali od 1 do 4)
SZYNA ALUMINIOWA
Profil wykonany z aluminium o symbolu 6060 ( Norma UNI 9006:1) zabezpieczony warstwą w obróbce cieplnej T5 oraz powłoką anody 10um. Profil całkowicie odporny na wilgoć, gwarantuje dużą wytrzymałość oraz swobodne przemieszczanie się wózków.
TESTY NA WYTRZYMAŁOŚĆ
W oparciu o normę UNI EN 1629:2000 kaseta Eclisse do ścianki gips-karton oraz ściany murowanej została poddana testowi na wszelkiego rodzaju gwałtowne działanie siły i czynników zewnętrznych (obciążeń oraz uderzeń). Zarówno kaseta jak i jej elementy pozostały nienaruszone i nie odniosły żadnych zmian.
BADANIA ANTYKOROZYJNE
Kaseta wykonana jest z blachy chronionej trzema warstwami cynku oraz warstwą środka natłuszczającego. Kaseta Eclisse przeszła próbę trwałości pozostawiona przez 240 godzin w pomieszczeniu o 95%-wej wilgotności powietrza, nie doznając żadnych uszczerbków
korozji. Oprócz zastosowania w budownictwie mieszkaniowym kasety Eclisse mogą mieć zastosowanie w miejscach o wysokim wskaźniku wilgotności tj.łazienka, sauny, baseny kryte, centra handlowe lub sportowe.

PDF Certyfikat zgodności wózków do 80 kg PDF Certyfikat zgodności wózków do 120 kg PDF Drzwi przesuwne, wewnątrzlokalowe chowane w ścianę, systemu DRE-ECLISSE