Eclisse Centurion - System przesuwny chowany w sciane

Szanowni Państwo!

Priorytetowym celem ECLISSE jest zaspokojenie potrzeb i wymagań naszych klientów. Wszelkie działania podejmowane przez naszą firmę są odpowiedzi na Państwa sugestie i opinie w oparciu o trendy kształtujące się na rynku polskim. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stale doskonalimy naszą ofertę poprzez wprowadzanie nowych produktów.

W związku z powyższym pragniemy poinformować, że dnia 25.08.2012 roku wprowadziliśmy do sprzedaży kompletny system do drzwi chowanych w ścianę z drzwiami przesuwnymi firmy CENTURION.

W skład systemu wchodzą:

  • kaseta do ściany karton-gips pojedyncza lub podwójna do drzwi przesuwnych w rozmiarach 60, 70, 80, 90, 100 cm rozłożona na grubość ścianki 100 lub 125 mm
  • skrzydło przesuwne firmy CENTURION (pełna oferta skrzydeł dostępna jest w katalogu firmy CENTURION)                               
  • ościeżnice z opaskami regulowanymi na bazie folii CENTURION lub fornirów naturalnych.

Terminy realizacji:

  • kaseta do ściany k/g – do 2 dni roboczych
  • ościeżnica z opaskami regulowanymi – do 14 dni roboczych

Poszerzając ofertę swoich produktów o prezentowany kompletny system do drzwi chowanych w ścianę, Eclisse gwarantuje całkowicie kompatybilny system drzwi przesuwnych CENTURION z kasetami i ościeżnicami firmy Eclisse.          

W przypadku realizacji zamówienia uwzględniającego nietypowe rozwiązania, w szczególności przy produkcji niestandardowych ościeżnic, do Państwa dyspozycji przekazujemy przygotowany formularz pomiarowy. Zamówienie realizowane jest w terminie do 14 dni roboczych z dostawą do zamawiającego na koszt producenta (firmy Eclisse).   

W przypadku zamówień niestandardowych termin realizacji ościeżnic wynosi około 21 dni roboczych. W razie konieczności posiłkowania się doradztwem technicznym, prosimy o kontakt z właściwym z punktu widzenia regionalizacji przedstawicielem handlowym.

Dokumentacja techniczna

PDF Druk zamowienia Eclisse - Centurion PDF Wymiary kaset PDF Formularz pomiarowy nietypowych oscieznic Eclisse - Centurion