Eclisse Classen - System przesuwny chowany w ścianę

Szanowni Państwo!

Priorytetowym celem Eclisse jest zaspokojenie potrzeb i wymagań naszych klientów. Wszelkie działania podejmowane przez naszą firmę są odpowiedzi na Państwa sugestie i opinie w oparciu o trendy kształtujące się na rynku polskim. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stale doskonalimy naszą ofertę poprzez wprowadzanie nowych produktów.

W związku z powyższym pragniemy poinformować, że dnia 10.02.2012 roku wprowadziliśmy do sprzedaży kompletny system do drzwi chowanych w ścianę z drzwiami przesuwnymi firmy CLASSEN.

W skład systemu wchodzą:

  • kaseta do ściany karton-gips pojedyncza lub podwójna do drzwi przesuwnych w rozmiarach 60, 70, 80, 90, 100 cm rozłożona na grubość ścianki 12,5 cm
  • skrzydło przesuwne firmy CLASSEN (pełna oferta skrzydeł dostępna jest w katalogu firmy CLASSEN)
  • ościeżnice z opaskami regulowanymi (kolekcja CLASSEN).

Terminy realizacji:

  • kaseta do ściany k/g – do 2 dni roboczych
  • ościeżnica z opaskami regulowanymi – do 14 dni roboczych

Poszerzając ofertę swoich produktów o prezentowany kompletny system do drzwi chowanych w ścianę, Eclisse gwarantuje całkowicie kompatybilny system drzwi przesuwnych CLASSEN z kasetami i ościeżnicami firmy Eclisse.
W przypadku realizacji zamówienia uwzględniającego nietypowe rozwiązania, w szczególności przy produkcji niestandardowych ościeżnic, do Państwa dyspozycji przekazujemy przygotowany formularz pomiarowy.
Zamówienie realizowane jest w terminie do 14 dni roboczych z dostawą do zamawiającego na koszt producenta (firmy Eclisse).

W przypadku zamówień niestandardowych termin realizacji ościeżnic wynosi około 21 dni roboczych. W razie konieczności posiłkowania się doradztwem technicznym, prosimy o kontakt z właściwym z punktu widzenia regionalizacji przedstawicielem handlowym.

Dokumentacja techniczna

PDF Druk zamowienia Eclisse- Classen PDF Formularz pomiarowy nietypowych oscieznic Eclisse - Classen PDF Wymiary kaset Eclisse - Classen. PDF Prawidlowe rozstawienie kasety Eclisse - Classen