Eclisse Dre - System przesuwny chowany w ścianę

Szanowni Państwo!

Priorytetowym celem ECLISSE jest zaspokojenie potrzeb i wymagań naszych klientów. Wszelkie działania podejmowane przez naszą firmę są odpowiedzi na Państwa sugestie i opinie w oparciu o trendy kształtujące się na rynku polskim. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stale doskonalimy naszą ofertę poprzez wprowadzanie nowych produktów.

W związku z powyższym pragniemy poinformować, że dnia 01.07.2010 roku wprowadziliśmy do sprzedaży kompletny system do drzwi chowanych w ścianę z drzwiami przesuwnymi firmy DRE.

W skład systemu wchodzą:

  • kaseta do ściany karton-gips pojedyncza lub podwójna do drzwi przesuwnych w rozmiarach 60, 70, 80, 90, 100 cm rozłożona na grubość ścianki 12,5 cm
  • skrzydło przesuwne firmy DRE (pełna oferta skrzydeł dostępna jest w katalogu firmy DRE)                               
  • ościeżnice z opaskami regulowanymi (kolekcja DRE) na bazie folii DRE-CELL oraz 3D, fornirów naturalnych lub malowane farbami wodnymi.

Terminy realizacji:

  • kaseta do ściany k/g – do 4 dni roboczych
  • ościeżnice z opaskami regulowanymi na bazie folii DRE-CELL oraz 3D bez tuneli - do 14 dni roboczych
  • ościeżnice z opaskami regulowanymi na bazie fornirów naturalnych i malowane bez tuneli - do 21 dni roboczych 
  • ościeżnice z opaskami regulowanymi na bazie folii DRE-CELL oraz 3D z tunelami - do 21 dni roboczych
  • ościeżnice z opaskami regulowanymi na bazie fornirów naturalnych i malowane z tunelami - do 30 dni roboczych

Poszerzając ofertę swoich produktów o prezentowany kompletny system do drzwi chowanych w ścianę, Eclisse gwarantuje całkowicie kompatybilny system drzwi przesuwnych DRE z kasetami i ościeżnicami firmy Eclisse.          

W przypadku realizacji zamówienia uwzględniającego nietypowe rozwiązania, w szczególności przy produkcji niestandardowych ościeżnic, do Państwa dyspozycji przekazujemy przygotowany formularz pomiarowy.

W razie konieczności posiłkowania się doradztwem technicznym, prosimy o kontakt z właściwym z punktu widzenia regionalizacji przedstawicielem handlowym.

Dokumentacja techniczna

PDF Wymiary Kaset PDF Druk zamowienia Eclisse - Dre PDF Prawidlowe rozstawienie kasety Eclisse - Dre PDF Formularz pomiarowy nietypowych oscieznic Eclisse - Dre