Eclisse Intenso - System przesuwny chowany w ścianę

W skład systemu wchodzą:

  • kaseta do ściany karton-gips pojedyncza lub podwójna do drzwi przesuwnych w rozmiarach 60, 70, 80, 90, 100 cm rozłożona na grubość ścianki 12,5 cm
  • skrzydło przesuwne firmy Intenso (pełna oferta skrzydeł dostępna jest w katalogu firmy Intenso)                               
  • ościeżnice z opaskami regulowanymi (kolekcja Intenso) na bazie folii Intenso.

Terminy realizacji:

  • kaseta do ściany k/g – do 2 dni roboczych
  • ościeżnica z opaskami regulowanymi – do 14 dni roboczych

Poszerzając ofertę swoich produktów o prezentowany kompletny system do drzwi chowanych w ścianę, Eclisse gwarantuje całkowicie kompatybilny system drzwi przesuwnych Intenso z kasetami i ościeżnicami firmy Eclisse.          
W przypadku realizacji zamówienia uwzględniającego nietypowe rozwiązania, w szczególności przy produkcji niestandardowych ościeżnic, do Państwa dyspozycji przekazujemy przygotowany formularz pomiarowy. Zamówienie realizowane jest w terminie do 14 dni roboczych z dostawą do zamawiającego na koszt producenta (firmy Eclisse).   

W przypadku zamówień niestandardowych termin realizacji ościeżnic wynosi około 21 dni roboczych. W razie konieczności posiłkowania się doradztwem technicznym, prosimy o kontakt z właściwym z punktu widzenia regionalizacji przedstawicielem handlowym.

Dokumentacja techniczna

PDF Druk zamowienia Eclisse- Intenso PDF Formularz pomiarowy nietypowych oscieznic INTENSO PDF Wymiary kaset Eclisse - Intenso